top of page

Budowa domów energooszczędnych - Wielkopolska, Poznan

budowa domów energooszczędnych, pasywnych, ekologicznych

Nowoczesne budynki mieszkalne są projektowane pod kątem ich energooszczędnych właściwości. Oferowane w naszej firmie budynki pasywne pozwalają na obniżenie kosztów związanych z ich użytkowaniem na co dzień, w tym przede wszystkim z poborem energii elektrycznej. Projektujemy ekologiczne domy doskonale zintegrowane z systemami fotowoltaicznymi, pompami ciepła, klimatyzacją i rekuperacją. Konstrukcja ścian i rozkład okien pozwalają na optymalne wykorzystanie naturalnej energii słonecznej oraz na skuteczne izolowanie ciepła wewnątrz od warunków zewnętrznych. Wykonane przez nas domy pasywne będą przez wiele lat funkcjonować w sposób ekologiczny, utrzymując niski poziom kosztów eksploatacyjnych.

GALERIA
TAK BUDUJEMY!

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje. Przyjrzyj się z bliska naszym materiałom i technologii. 

Przekonaj się, że dom energooszczędny może być prosty w budowie!

Domy pasywne - oferta dla naszych Klientów

Mieszkanie w domu ekologicznym potrafi znacząco podnieść komfort i jakość życia. Same koszty związane z ogrzewaniem budynku mogą zostać ograniczone o nawet 90%. Obecnie domy ekologiczne są wybierane przez odbiorców z całego kraju, w tym z Wielkopolski. Wiele miejscowości z tego obszaru odznacza się wysokim poziomem nasłonecznienia, co sprzyja tworzeniu budynków nastawionych na przetwarzanie energii pochodzącej ze słońca. Ideą naszych domów pasywnych jest ograniczenie zasilania pochodzącego ze spalania paliw nieodnawialnych, na rzecz odnawialnych źródeł energii. 

Nowoczesne i ekologiczne domy

Projektując domy pasywne dokładamy starań by zoptymalizować działanie wszystkich obecnych w nich systemów. Istotną kwestią jest między innymi redukcja strat ciepła poprzez zastosowanie specjalnych rozwiązań izolacyjnych. Nasze konstrukcje posiadają optymalną, kompaktową formę, która pozwala przeciwdziałać wnikaniu chłodu i wilgoci z zewnątrz. Stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki okiennej. 

 

W konstrukcji budynków mieszkalnych wykorzystujemy technologię IZODOM, zgodną ze standardem ICF. Każda ściana wykonana została zgodnie z szalunkiem traconym, w którym warstwy styropianu zalane zostały betonem. Dzięki temu powstają ściany o wysokim współczynniku termoizolacyjności, idealne do tworzenia budynków mieszkalnych. 

 

Wykonanie domu ekologicznego rozpoczynamy od oceny możliwości oferowanych przez daną działkę. Oceniamy poziom jej nasłonecznienia oraz ochrony przed wiatrem. Układ domu planujemy indywidualnie dla każdej konkretnej realizacji. Jest to zadanie wymagające profesjonalnego podejścia i dużego doświadczenia. Dom powinien generować oszczędności zarówno latem jak i zimą, niezależnie od zmieniającej się aury pogodowej. 

Budowa domów ekologicznych

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z terenu Wielkopolski - mieszkańców Poznania i okolic. Obsługujemy także Klientów z innych miejsc i regionów Polski - Budujemy domy energooszczędne w Mazowieckim i innych województwach. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie na zaprojektowanie i wykonanie domu ekologicznego. Gwarantujemy najlepsze stawki cenowe oraz najszybsze terminy realizacji inwestycji. 

havis_sygnet.webp
DLACZEGO HAVIS?

Jesteśmy grupą specjalistów z branży budowlanej, dla których budownictwo to przede wszystkim pasja i nieustanne poszukiwanie najlepszych możliwych rozwiązań. Jednocześnie pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, oferując szybkie w budowie i trwałe domy oparte o technologię IZODOM. 

premium-quality.png
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
eco-light.png
DOMY
ENERGOOSZCZĘDNE
save-money.png
ATRAKCYJNA
OFERTA
back-in-time.png
KRÓTKI CZAS
REALIZACJI
worker.png
PROFESJONALNY
ZESPÓŁ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page