top of page

Budowa domu pod klucz - Mazowieckie

Kompleksowa budowa domu - pod klcz

Od wielu lat wykonujemy domy rodzinne o różnej konstrukcji, bryle i funkcjach. Specjalizujemy się m.in. w domach pasywnych, o obniżonym poziomie zużycia energii. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy im kompleksową pomoc na każdy etapie inwestycji - od wykonania projektu, aż po ukończenie pokrywy dachowej. Jesteśmy też gotowi zaadoptować dowolny inny projekt, ocenić jego opłacalność oraz poziom energooszczędności. Bierzemy pod uwagę także walory krajobrazowe i architektoniczne danego terenu, co pozwala nam wybrać optymalne miejsce do ulokowania budynku. 

GALERIA
TAK BUDUJEMY!

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje. Przyjrzyj się z bliska naszym materiałom i technologii. 

Przekonaj się, że dom energooszczędny może być prosty w budowie!

Dzięki dostępowi do rozbudowanego zaplecza maszynowo-technologicznego, jesteśmy gotowi rozpocząć budowę w najkrótszym możliwym terminie. Współpracujemy w tym celu z doświadczonymi i zaufanymi dostawcami oraz producentami. Naszym Klientom z terenu Mazowieckiego - Warszawy i innych miejscowości - oferujemy możliwość wykonania domu pod klucz, gotowego do natychmiastowego zamieszkania. 

 

Specjalizujemy się m.in. w technologii IZODOM, zgodnej ze standardem ICF. Wykonane w ten sposób ściany odznaczają się podwyższoną termoizolacyjnością. Każda ściana wykonana została w szalunku traconym, z wykorzystaniem warstw styropianu zalanych betonem. Powstający w ten sposób budynek zapewni maksymalny komfort termiczny wszystkim jego mieszkańcom.

Domy pasywne pod klucz dla naszych Klientów

W naszej ofercie znajdują się m.in. domy pasywne i energooszczędne. Są to konstrukcje zintegrowane z systemami paneli fotowoltaicznych, pompami ciepła, systemami klimatyzacji i rekuperacji, ogrzewaniem podłogowym. Dobieramy też bryłę domu i jego ulokowanie pod kątem potrzeb izolacji termicznej wszystkich pomieszczeń. W ten sposób powstają domy o minimalnym stopniu zużycia energii, które przez wiele lat będą funkcjonować w sposób oszczędny i niskoemisyjny. Zajmujemy się również budową domów pod klucz w Wielkopolsce.

 

Osoby decydujące się na wykonanie domu pasywnego mogą liczyć na nasze wsparcie także w wyborze stolarki okiennej, wykańczaniu i izolacji podłóg oraz ścian, projektowaniu instalacji budynkowych. Służymy indywidualnym wsparciem i doradztwem technicznym, zawsze poszukując rozwiązań najlepszych spośród możliwych. 

Kompleksowa budowa domów

Doskonale wiemy, że budowa domu to inwestycja na lata, która powinna zostać dopracowana w każdym szczególe. Oferowane przez nas projekty obejmują wykorzystanie technologii izodom oraz wdrażanie inteligentnych systemów i rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa. Zawsze dostosowujemy projekt do potrzeb i oczekiwań inwestorów. Wszystkich Klientów z terenu Mazowieckiego zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu złożenia zapytania ofertowego lub uzyskania szczegółowych informacji. Oferujemy możliwość wykonania domu pod klucz, w pełni wykończonego i gotowego do zamieszkania. Zajmujemy się również budową domów pasywnych i budową domów energooszczędnych.

havis_sygnet.webp
DLACZEGO HAVIS?

Jesteśmy grupą specjalistów z branży budowlanej, dla których budownictwo to przede wszystkim pasja i nieustanne poszukiwanie najlepszych możliwych rozwiązań. Jednocześnie pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, oferując szybkie w budowie i trwałe domy oparte o technologię IZODOM. 

premium-quality.png
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
eco-light.png
DOMY
ENERGOOSZCZĘDNE
save-money.png
ATRAKCYJNA
OFERTA
back-in-time.png
KRÓTKI CZAS
REALIZACJI
worker.png
PROFESJONALNY
ZESPÓŁ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page