top of page
havis_sygnet.webp

TECHNOLOGIA

IZODOM

W Havis oddajemy do Twojej dyspozycji wyjątkową technologię IZODOM polegającą na budowie domu w standardzie ICF.  Szalunek tracony, stanowiący połączenie styropianu z betonem, zapewnia odpowiednią izolację termiczną. To również oszczędność czasu,
co przekłada się  bezpośrednio koszty robocizny. 

W technologii IZODOM styropianowe elementy izolacyjne zalewane są betonem, tworząc w ten sposób niezwykle trwałą ścianę
o bardzo dobrych właściwościach termicznych. Domy budowane w HAVIS to więcej niż klasyczne domy modułowe. Sam proces przypomina nieco budowę domu z klocków — mamy do dyspozycji ponad 100 różnych elementów, które łączymy za pomocą bezzaprawowej technologii IZO Click, pozwalającej na zachowanie ciągłości warstwy izolacyjnej oraz uniknięcie tzw. mostków termicznych.

Biskupie Kolonia 1.jpg

TWÓJ DOM -
BEZ OGRANICZEŃ!

IZODOM od HAVIS to także pełna dowolność w wyborze projektu. W odróżnieniu od większości prefabrykatów, czy innych "gotowców", możemy zrealizować dla Ciebie budowę według dowolnego projektu.

 

Co najważniejsze, IZODOM to kompletna technologia, dzięki której zbudujemy Twój dom od fundamentów, aż po dach! Dzięki takiemu rozwiązaniu, cały proces budowy zrealizujesz z jednym wykonawcą.

Energooszczędne i pasywne domy HAVIS to oszczędność czasu i pieniędzy. To także spokój oraz komfort budowania! 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page