top of page
havis_sygnet.webp

TECHNOLOGIA

IZODOM

W Havis oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesną technologię IZODOM polegającą na budowie domu w standardzie ICF. Domy IZODOM wykorzystują szalunek tracony, stanowiący połączenie styropianu z betonem, zapewniający odpowiednią izolację termiczną. To również oszczędność czasu, co przekłada się bezpośrednio na koszty robocizny. 

W technologii IZODOM styropianowe elementy izolacyjne zalewane są betonem, tworząc w ten sposób niezwykle trwałą ścianę
o bardzo dobrych właściwościach termicznych. Domy budowane w HAVIS to więcej niż klasyczne domy modułowe. Sam proces przypomina nieco budowę domu z klocków — mamy do dyspozycji ponad 100 różnych elementów, które łączymy za pomocą bezzaprawowej technologii IZO Click, pozwalającej na zachowanie ciągłości warstwy izolacyjnej oraz uniknięcie tzw. mostków termicznych.

Biskupie Kolonia 1.jpg

TWÓJ DOM IZODOM -
BEZ OGRANICZEŃ!

Domy IZODOM od HAVIS to niemal zupełna dowolność w wyborze projektu. W odróżnieniu od większości prefabrykatów, czy innych "gotowców", możemy zrealizować dla Ciebie budowę według dowolnie zgłoszonego projektu. Do tej pory zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji mieszkalnych, szybko i sprawnie tworząc nowoczesne domy w technologii IZODOM, dopasowane do oczekiwań inwestorów i przyszłych mieszkańców.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych grup odbiorców, dlatego proponujemy kompleksową pomoc od momentu stworzenia projektu, aż po oddanie domu do użytku. Gwarantujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie, fachowe doradztwo i przejrzyste zasady współpracy.

DOMY IZODOM - OSZCZĘDNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ OD HAVIS

Co najważniejsze, domy IZODOM to kompletna technologia, którą można wykorzystać na każdym etapie inwestycji, od fundamentów, aż po dach! Dzięki takiemu rozwiązaniu, cały proces budowy zrealizujesz z jednym wykonawcą. Większa kontrola realizacji inwestycji oraz ścisła współpraca na linii inwestor-wykonawca to podstawowe wyznaczniki jakości naszej pracy.

 

Energooszczędne i pasywne domy HAVIS to oszczędność czasu i pieniędzy. To także spokój oraz komfort budowania! Przekonaj się o tym już teraz wysyłając zapytanie ofertowe. Wszystkie zlecenia poddajmy indywidualnej wycenie, tworząc optymalny projekt zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page