top of page

Budowa domów energooszczędnych - Warszawa, Mazowieckie

budowa domów energooszczędnych, pasywnych, ekologicznych

Domy pasywne to konstrukcje coraz częściej pojawiające się w naszym kraju. Są energooszczędne, ekologiczne oraz tanie w eksploatacji. Nasza firma oferuje gotowe projekty domów pasywnych, które nadają się do natychmiastowego zaadaptowania na Państwa działkach. Gwarantujemy optymalne usytuowanie budynku, możliwość dopasowania projektu do Państwa potrzeb oraz szybkie wykonanie całej inwestycji. 

Najważniejsza zaleta budowania domów pasywnych wiąże się z ich energooszczędnym charakterem. Mogą zostać połączone z pompami ciepła, fotowoltaiką, ekologicznymi systemami klimatyzacji, ogrzewaniem podłogowym oraz innymi rozwiązaniami dedykowanymi dla ekologicznego domu. Oferujemy możliwość wykonania domu pasywnego w stanie surowym jak również pod klucz. 

GALERIA
TAK BUDUJEMY!

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje. Przyjrzyj się z bliska naszym materiałom i technologii. 

Przekonaj się, że dom energooszczędny może być prosty w budowie!

Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania IZODOM, łączące warstwy styropianu z betonem. Ich zastosowanie pozwala zwiększyć termoizolację całego budynku, a wykonanie poszczególnych ścian przebiega szybciej niż w przypadku standardowych rozwiązań. Ściany w technologii IZODOM posiadają optymalny parametr izolacji oraz nadają się idealnie do zastosowania w budynkach mieszkalnych. 

Budowa domów ekologicznych 

Domy pasywne wykonujemy przy wykorzystaniu prefabrykatów o rozmaitych kształtach i przeznaczeniu. Za ich pomocą możemy stworzyć dom o różnym stylu, elewacji i wykończeniu architektonicznym. Wykonujemy projekty domów posiadających wielkopowierzchniowe okna, drzwi tarasowe, pergole, balkony. Ich rozkład zawsze dostosowujemy do potrzeb energooszczędnego domu ekologicznego oraz oczekiwań jego przyszłych mieszkańców. 

Nasze realizacje odznaczają się najlepszym stopniem izolacji termicznej, dzięki czemu gwarantujemy ograniczenie kosztów ogrzewania.

Domy pasywne - najlepsze projekty i wykonanie

Nasza oferta jest skierowana do osób pragnących stworzyć nowoczesny i energooszczędny dom, który będzie funkcjonalny, tani w użytkowaniu oraz komfortowy dla wszystkich mieszkańców. Domy ekologiczne z łatwością wpasowują się w naturalny krajobraz jak i otoczenie typowo miejskie. Chętnie pomagamy wszystkim Klientom z całego kraju w realizacji ich marzeń i stawiamy na ich posesjach domy pasywne. Po naszą pomoc najczęściej sięgają odbiorcy z Warszawy oraz całego mazowieckiego, natomiast budowę domów energooszczędnych również między innymi w województwie Wielkopolskim.

 

Świadczymy kompleksową pomoc wobec wszystkich osób zgłaszających się do naszej firmy. Jesteśmy gotowi wykonać projekt od podstaw lub stworzyć dom ekologiczny według posiadanego już przez Państwa planu. Oferujemy najlepsze stawki cenowe oraz minimalizujemy koszty związane z realizacją inwestycji. Zarazem dajemy pełną gwarancję, że powstająca konstrukcja będzie wysokiej jakości, energooszczędna i wydajna przez wiele lat użytkowania. 

Oferujemy również kompleksową budowę domu pod klucz.

havis_sygnet.webp
DLACZEGO HAVIS?

Jesteśmy grupą specjalistów z branży budowlanej, dla których budownictwo to przede wszystkim pasja i nieustanne poszukiwanie najlepszych możliwych rozwiązań. Jednocześnie pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, oferując szybkie w budowie i trwałe domy oparte o technologię IZODOM. 

premium-quality.png
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
eco-light.png
DOMY
ENERGOOSZCZĘDNE
save-money.png
ATRAKCYJNA
OFERTA
back-in-time.png
KRÓTKI CZAS
REALIZACJI
worker.png
PROFESJONALNY
ZESPÓŁ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page