top of page

Budowa domu pod klucz - Wielkopolska

Budowa domu pod klucz Wielkopolska.jpg

Każde przedsięwzięcie budowlane powinno zostać powierzone profesjonalistom, zwłaszcza gdy dotyczy domu mieszkalnego. Nasza firma odznacza się pod tym względem wieloletnim doświadczeniem oraz dostępem do najnowszych rozwiązań technologicznych. Naszym Klientom pomagamy od początku do końca - oceniamy stan i możliwość zagospodarowania danej działki, uzyskujemy pozwolenie na rozpoczęcie budowy, realizujemy ją na każdym etapie oraz przeprowadzamy formalny odbiór budynku. Jesteśmy gotowi wykonać dom pod klucz dla wszystkich Klientów zgłaszających się po naszą pomoc.

GALERIA
TAK BUDUJEMY!

Obejrzyj nasze przykładowe realizacje. Przyjrzyj się z bliska naszym materiałom i technologii. 

Przekonaj się, że dom energooszczędny może być prosty w budowie!

Dom pasywny pod klucz - oferta dla naszych Klientów

Ofertę kierujemy m.in. do odbiorców z terenu Wielkopolski, zainteresowanych stworzeniem własnego domu rodzinnego, zajmujemy się również budową domów pod klucz w Warszawie. Specjalizujemy się zwłaszcza w budynkach nastawionych na generowanie oszczędności, minimalizację wykorzystanej energii oraz maksymalną termoizolację w okresie letnim i zimowym. Domy pasywne to inwestycja pozwalająca cieszyć się minimalnymi wydatkami z tytułu ogrzewania i wykorzystania energii elektrycznej.

 

Nasze domy pasywne są w pełni zintegrowane z najważniejszymi systemami przetwarzającymi energię - panelami fotowoltaicznymi, klimatyzacją, rekuperacją, ogrzewaniem podłogowym oraz pompami ciepła. Zawsze dążymy do stworzenia budynku o maksymalnie energooszczędnym profilu, którego wysoki poziom wydajności energetycznej utrzyma się na niezmienionym poziomie przez wiele lat. Jesteśmy gotowi dopasować pod tym kątem dom pasywny do możliwości danej działki, jej krajobrazu i naturalnego otoczenia, a także do potrzeb i wymogów zgłaszanych przez naszych Klientów.

 

Wykonujemy domy ze ścianami w szalunku traconym, z wykorzystaniem warstw styropianu zalanych betonem. Ma to olbrzymi wpływ na właściwości termoizolacyjne całego budynku. Nawet w okresie zimowy ubytki ciepła będą w nim minimalne, ponieważ budynki wykonane w technologii IZODOM nie mają mostków termicznych. Stosowana przez nas nowoczesna technologia IZODOM pozwala zapewnić maksymalnym komfort termiczny przez cały rok.

Osoby decydujące się na budowanie domu pasywnego mogą liczyć na nasze wsparcie także w wyborze stolarki okiennej, wykańczaniu i izolacji podłóg oraz ścian, projektowaniu instalacji budynkowych. Służymy indywidualnym wsparciem i doradztwem technicznym, zawsze poszukując rozwiązań najlepszych spośród możliwych. 

Kompleksowa budowa domów Wielkopolska

Wśród naszych realizacji znajduje się wiele domów z terenu Wielkopolski. Obszar ten sprzyja inwestycjom budowlanym nastawionym na tworzenie domów mieszkalnych o różnym rozmiarze, kubaturze i stylu architektonicznym. Realizujemy m.in. projekty pod klucz, gotowe do wprowadzenia się i zamieszkania. Doradzamy także w wyborze działki pod realizację inwestycji oraz zajmujemy się dopasowywaniem posiadanych przez Państwa projektów do wymogów stawianych przez dany teren.

 

Chętnie pomożemy wszystkim Klientom z Wielkopolski, którzy pragną stworzyć dom w najkrótszym możliwym terminie oraz w sposób oszczędny. Oferujemy najbardziej konkurencyjne stawki, które wielu odbiorców skłoniły do wyboru właśnie naszej oferty. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technologicznym oraz dostępem do elementów prefabrykowanych. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze warunki realizacji projektu, które zadowolą wszystkich naszych Klientów. Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą oraz składania zapytań ofertowych. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego zlecenia na terenie Wielkopolski.

havis_sygnet.webp
DLACZEGO HAVIS?

Jesteśmy grupą specjalistów z branży budowlanej, dla których budownictwo to przede wszystkim pasja i nieustanne poszukiwanie najlepszych możliwych rozwiązań. Jednocześnie pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi, oferując szybkie w budowie i trwałe domy oparte o technologię IZODOM. 

premium-quality.png
NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ
eco-light.png
DOMY
ENERGOOSZCZĘDNE
save-money.png
ATRAKCYJNA
OFERTA
back-in-time.png
KRÓTKI CZAS
REALIZACJI
worker.png
PROFESJONALNY
ZESPÓŁ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę lub spotkanie i poznaj szczegóły dotyczące realizacji Twojego nowego, wymarzonego domu!

bottom of page